O mnie

Nazywam się Agata Wituła.

Ukończyłam studia magisterskie z Pedagogiki, a następnie trzy kierunki studiów podyplomowych: Socjoterapia i Terapia Pedagogiczna, Edukacja Wczesnoszkolna i Wychowanie Przedszkolne, oraz Terapia Integracji Sensorycznej. Posiadam również Certyfikat Terapeuty SI (I i II stopnia) z możliwością diagnozowania i terapii.

Mam wieloletnie doświadczenie zawodowe w pracy z dziećmi, młodzieżą jaki i dorosłymi. Przez wiele lat pracy zawodowej jako: pedagog, kurator, specjalista pracy z rodziną miałam możliwość wciąż się rozwijać, doskonalić, a co najważniejsze nabyć odpowiedniego doświadczenia i umiejętności.

W mojej pracy łączę wiedzę z doświadczeniem. Dążę do tego, by w moim gabinecie dzieci czuły się bezpiecznie i z radością pokonywały trudności. Program terapii jest dostosowany do indywidualnych możliwości i wieku dziecka.

To dzieci uczą mnie ciągle czegoś nowego. Ich szczerość, bezinteresowność, spontaniczność i dziecięcość dają mi dużo siły i energii, którą czerpię do tego, by razem z nimi wprowadzać jak najlepsze metody terapeutyczne, w celu zminimalizowania ich barier i wspólnego pokonywania codziennych trudności. Razem możemy więcej.

Jestem otwarta, pozytywnie nastawiona do życia. Łatwo nawiązuję kontakt z dziećmi, a w pracy z nimi angażuję się na maxa.

Prywatnie jestem szczęśliwą żoną i matką dwójki dzieci. Rodzina daje mi siłę i jest dla mnie fundamentem, bez którego nie wyobrażam sobie życia.

Jako osoba szczęśliwa i spełniona z radością niosę pomoc innym.